Ako sa pripraviť a čo potom

Motto: Celistvé je lepšie ako dokonalé. (Rachel Remen) 

Takže ste sa rozhodli, že prídete na individuálne terapeutické/sebapoznávacie stretnutie Cesty. Blahoželám - a ďakujem za dôveru. 

Prosím, tri hodiny pred sedením vynechajte kofeín a alkohol. Nič ďalšie nie je nutné. 

Ešte pár praktických informácií a návrhov:  

 • Vyplňte, prosím, svoje fakturačné údaje (adresu, alebo firmu), aby som vám mohla vystaviť faktúru (neplatí sa v hotovosti). 
 • Adresa je Jašíkova 16. Zazvoňte prosím na zvonček "Kašičková" (moje pôvodné meno), alebo mi zavolajte na 0903 236 230. Mapku a navigáciu/dopravu k mojim terapeutickým priestorom nájdete v časti "Kontakt", aj v priloženom súbore (hore).
 • Dve - tri hodiny pred stretnutím nepite kávu, čierny/zelený čaj, kolu, alkohol/drogy, ani ťažké jedlá. Naľahko sa lepšie cestuje :) (Ak by ste niečo z toho predsa požii, dajte mi prosím vedieť). 
 • Rezervujte si aspoň tri hodiny (stretnutie trvá 2 - 2,5 hodiny), aby ste si mohli aj oddýchnuť.
 • Je veľmi fajn, keď si na ďalšie hodiny a na nasledujúci deň naplánujete voľnejší režim a pobyt v prírode - v lese, v záhrade, pri vode, aby liečenie mohlo pokračovať.
 • Skúsite si písať denník? Pár dní, kým sa stretneme. Stačí niekoľko pocitov a myšlienok, ktoré sa Vám vynárajú. Pomáha to naladiť sa na seba.
 • Ak by ste chceli, napíšte si, v akej oblasti svojho života chcete vidieť zlepšenie. Spoločne budeme otvárať dvere spomienkam, presvedčeniam, vnútorným obrazom, ktoré môžu potrebovať uvoľnenie, liečenie, ak chcete v tejto oblasti prežívať to najlepšie, čo vo vás je.
 • Ak vás zaujíma viac informácií o tomto prístupe, navštívte oficiálne stránky metódy www.brandonbays.com, www.brandonbays.sk, dosť toho nájdete aj na mojej stránke www.mojaterapeutka.sk.
 • Ak by ste medzičasom niečo potrebovali, alebo mali otázky, pokojne sa ozvite. 
 • S úctou, Irena

Čo potom ?

 • Osvedčuje sa, keď si po stretnutí zavoláme, dva až tri krát. Prosím, aby ste mi päť až desať dní po stretnutí zavolali. Ak to neurobíte, ozvem sa vám ja. Tie ďalšie telefonáty nechám na vás - ak by ste sa neozvali, ani nenapíšete, budem to brať tak, že sa nechcete vyrušovať. Kedykoľvek sa však ozvete, budem rada.
 • Niekto sa po procese cíti fyzicky a psychicky veľmi dobre, priam sa vznáša, niekto naopak, prežíva únavu alebo dokonca, veľmi zriedkavo nevoľnosť, alebo nečakané emócie. Je to preto, že vaše bunkové membrány naplno pracujú na svojej prestavbe podľa vašich nových postojov. Odpočívajte, choďte do prírody a keby ste niečomu nerozumeli, pokojne mi zavolajte. Lebo vy budete možno "bez seba" z toho, čo sa s vami deje, ale my, terapeuti si povieme "hurá", dejú sa veci :) Máme jednoduché postupy, ako vám cez telefón pomôcť prejsť tým procesom a ešte lepšie ho zúžitkovať.
 • Celému procesu veľmi pomôžete, keď pôjdete do prírody, medzi stromy, ku rieke a podobne. Záporné ióny v prírode prirodzene podporujú tento liečivý proces, na fyzickej úrovni. Je to úplne zázračné: nemusíte nič robiť, len sa prechádzajte medzi stromami a všetko ostatné sa deje samo.
 • Možno si budete chcieť stanoviť nejaké praktické kroky, ktoré na základe procesu budete považovať za užitočné - "zadáte" si domácu úlohu, napríklad, že si doma nakreslíte svoje pocity, alebo sa budete konkrétnym spôsobom starať o svoje mladšie ja, ktoré ste stretli v procese. Alebo niekoho veľmi teší urobiť do 3 dní nejaký čin, spontánne rozhodnutie, ktorý im samým reprezentuje postupujúce liečenie duše. O tom mi potom môžete napísať, alebo poslať fotografiu, ak budete chcieť.  (Čo napríklad klienti urobili: nalakovala si nechty, išla sama na koncert, povedala susede, že ju ruší nočný hluk, tancovala pri hudbe ako zamlada, zavolal starej láske, namaľoval obraz, povyhadzovala nepotrebné veci). Niekto však na svoju "domácu úlohu" hneď aj zabudne a nevykoná ju, a to je tiež úplne v poriadku.
 • Ako pokračovať? Príďte o 1-3 týždne na ďalšie individuálne sedenie, prihláste sa na večerný program Vzťahové večery, alebo sa možno prihlásite na najbližší AHA víkend, ktorý je terapiou Cesta, sebapoznávaním a relaxom v prírode na dva dni. Oba sú v cene jednej terapie. Podrobnosti sú na mojom webe www.mojaterapeutka.sk a na www.ahavikend.sk .
 • Často je na prácu na jednej téme potrebných viac stretnutí. Jedno sedenie stojí, ako viete, 120 €. Možno privítate Päť stretnutí za cenu štyroch, teda 480 €, môžete ho zvoliť ešte aj po prvom stretnutí. Tiež môžeme vytvoriť program podľa vašich potrieb pre vás ako jednotlivca, alebo pár.
 • Ďakujem za dôveru a teším sa na stretnutie.

  Ak by ste mali otázky, alebo niečo medzitým potrebovali, zavolajte, alebo napíšte.