Pre jednotlivcov

Nemusíš sa zmeniť, si OK. Stačí nájsť cestu k sebe.

Metóda CESTA

Terapeutická a sebapoznávacia metóda Cesta - The Journey, ktorú vytvorila pred 30 rokmi Brandon Bays - a stále ju rozvíja - a ktorá sa vyučuje a používa po celom svete, pomáha uvoľniť naše skryté prekážky, vnútorných sabotérov - liečiť spomienky, presvedčenia, sľuby, návyky, reakcie, strachy.  

Individuálne tréningy komunikácie, individuálne konzultácie

Chcete sa zdokonaliť v prezentovaní, líderskej albo obchodnej komunikácii, partnerskej či rodičovskej komunikácii? Čaká vás pracovná alebo slávnostná prezentácia alebo dôležitý rozhovor? 

VZŤAHY

Bolí vás váš vzťah? Chcete si nájsť k sebe cestu, ale doterajšie pokusy zlyhali? Potrebujete odpustiť? Váhate, či partner, o rozchode? Uviazli ste v nude? Máte fajn vzťah, ktorý chcete pestovať, rozvíjať, prehĺbiť? Dohodli ste sa na rozchode a chcete ním prejsť s čo najmenšími škodami?  

Novinka!  

Individuálne víkendové semináre s terapiou Cesta. Len vy (jedna alebo dve osoby) a dvaja certifikovaní  terapeuti Cesty. Dlho váhate, že by ste išli na AHA víkend, ale nie je pre vás lákavá predstava práce v skupine? Uvedomujete si, že potrebujete vypadnúť zo svojho kolobehu, že si potrebujete oddýchnuť, ale počas nedávnej dovolenky ste si neoddýchli? Dohovorte si s nami úplne individuálny ... viac 

Čo sa chcete dozvedieť

Ktokoľvek sa môže príhlásiť na AHA víkend - dva dni, z ktorých budete čerpať energiu ešte dlho