AHA! semináre

víkendy a dovolenky: oddych, sebapoznávanie, meditácia, bdelá prítomnosť  ZBAĽTE SA A POĎTE S NAMI

Koľko minút denne ste v bdelej prítomnosti? Cítite? Vnímate? Prijímate a spoznávate seba? Na kedy to odkladáte?
Nie je to také ťažké. Zistili sme, že za dva dni a s podporou sa dá v tomto návyku veľmi pokročiť. 

Doprajte si intenzívny liečivý, oddychový AHA víkend!

Meditácia - Smiech - Pokoj v prírode - Tanec, prirodzený pohyb a ranné cvičenia - Celý deň samé možnosti prijímať a vnímať samého seba a rozvíjať schopnosť vedomého života - Podobní ľudia - Hry - Rozhovory - Liečivý kruh - Čítanie na dobrú noc - Pospevovanie -Sebapoznávacie a terapeutické procesy - bezpečná atmosféra a pohoda - kúzelné prostredie ekologického obydlia, vegetariánska plná penzia.

Cieľom je objavovať svoje AHA a približovať sa stále viac k vedomému, prítomnému spôsobu života.

Hľadáte prostredie, kde môžete byť sami sebou a v kľude skúmať zákutia svojej duše? 

Čo sa bude diať na AHA víkende 17. - 19. 6. 2016

Témou je pravdivosť, autenticita

  • Budeme s láskou k sebe skúmať, kedy sme pravdiví, a či vôbec niekedy sme a ako. 
  • Budeme objavovať svoje nie-Ja pomocou deviatich ego-fixácií Eneagramu.
  • Hlbšie ako je bežné chápanie pravdy, pravdivosti a pravosti, ilúzie a sna.
  • Samozrejme výmena procesov Cesty, vychádzky a cvičenie vonku, spev a tanec aj mlčanie
  • Večer nás čaká obľúbený liečivý spevavý kruh, masáže, čítanie na dobrú noc a možno budeme mať aj kino: film, ktorý získal na Ekotopfilm 2016 tretie miesto a zmení váš pohľad na jeden z najdôležitejších okamihov nášho života. Do kina si pripravte 5 €. 

Vy, ktorí nechcete viac obviňovať rodičov, partnerov, osud či okolnosti z toho, čo sa Vám v živote deje a ako sa cítite, ale chcete preberať svoj život viac do svojich rúk, prijmite naše pozvanie na 
AHA! semináre 

pre každého

Veríme, že práca na sebe - sebapoznávanie, hojenie starých zranení a pestovanie vedomého prístupu - nemusí byť nuda, ani utrpenie, ale ľahkosť a pohoda v bezpečnej a prijímajúcej atmosfére. To sme hľadali, až sme sa rozhodli, že sa také prostredie v nás a okolo nás pokúsime spolu s účastníkmi seminárov vytvoriť, aby sa nám dobre objavovalo, čo má byť v duši nájdené, prijaté, precítené, hojené. 

Tu môžeme byť sami sebou a objavovať svoje pravdivé prejavy a aj vzorce správania, ktoré vám už neslúžia. Vyskúšate si aj jednoduché, ale overené techniky, ktoré vám pomôžu v práci, osobnom živote, vo vzťahoch, uzdravovaní. Nie je to vôbec zložité, stačia drobné zmeny - ale prinášajú dlhodobé výsledky.

Váhate? Možno na takéto podujatia nechodíte. Ani my sme nechodili. Lenže, ako všetko, čo má hodnotu, aj duša chce starostlivosť. Skúsili sme a pokračujeme, postupne je náš život pravdivejší, tvorivejší, a oveľa viac náš. Bojíte sa, či zapadnete? Netreba. Teda, netreba zapadnúť. Môžete zostať, akí ste. V tom je ten fígeľ.  Možno sa práve cítite nanič. Toto nie je spolok povinne usmiatych ľudí, ide skôr o vľúdne prijatie seba samého - to je hojivé. A možno ste sami terapeutom, alebo lektorom - mohlo by vám dobre padnúť, že tentoraz sa bude niekto starať pre zmenu o vás, aby ste tam vy mohli byť pre seba?

Zatiaľ sme usporiadali dvanásť AHA seminárov a máme skúsenosť, že neexistuje pokročilý a menej pokročilý účastník - je tu iba ten, kto preberá zodpovednosť za svoj život a kto nie. Takže či ste terapeut, alebo sa s čímsi takým, ako je sebarozvoj, stretávate práve prvý raz, na tom pramálo záleží.

Tešíme sa na spoločnú prácu a mnohé AHA!

Ak máte otázky, pozrite sa na náš web: www.ahavikend.sk, alebo napíšte nám (ahavikend@gmail.com), volajte.

Viera Belovičová, Irena Ritomská, Tibor Oros, Martina Bešková

EMPOWERMENT seminár pre manažérov
Hostětín na Morave
19. - 21. 10. 2016
(streda 10,00 - piatok 15,00)

AHA víkend

Hostětín na Morave

30. 9. - 2. 10. 2016

(piatok 17,00 - nedeľa 16,00)

AHA víkend
Zaježová, vzdel. centrum

25. - 27. 11. 2016
(piatok 17,00 - nedeľa 16,00)

AHA dovolenka
BALI

22. 2. - 8. 3. 2017


AHA víkend je wellness pre dušu