Dva týždne polovičných cien

20. 6. - 30. 6. 2016

Vy možno už dlho odkladáte objednanie sa na terapeutické stretnutie, alebo váhate, či sa vám tá investícia oplatí. Ja sa zasa chcem zdokonaliť v schopnosti "ísť rovno k veci", nepredlžovať zbytočne stretnutie s klientom.  

Tieto dva týždne sú príležitosťou pre všetkých, čo doteraz váhali, alebo odkladali. 

AKO NA TO? 

Prihláste sa

Sem, prosím, vložte svoje kontaktné a fakturačné údaje. Pridajte čas, ktorý vám vyhovuje. Klientov oslovíme podľa poradia prihlásenia a keby sme sa vám hneď nedovolali, termín vám rezervujeme.

Uhradíte poplatok

Na IBAN SK9809000000000174890306 Variabilný symbol uveďte v tvare DDMMHH, teda deň,mesiac a hodina, napríklad 21. 5. o 15,30: 210515.

Zašleme vám potvrdenie úhrady, rezerváciu termínu a faktúru, ktorú si môžete dať do účtovníctva

    Podmienky

    • Naše stretnutie bude trvať 1,5 hodiny, +/- 10 minút.
    • Jedna osoba môže absolvovať najviac dve terapie v týchto týždňoch.
    • Keď prídete k bráne, prosím, zazvoňte na zvonček, a to najskôr 10 minút pred dohodnutým termínom. Ak by sa stalo, že vám len bzučiakom otvorím a nič nepoviem, poďte prosím hore (schodisko vpravo, 1. poschodie, dvere vľavo), vojdite otvorenými dverami a počkajte, prosím, v predsieni. Bude trvať len minútu-dve, kým dokončíme prácu s predchádzajúcim klientom a budem sa vám venovať. 
    • Strono podmienky: ak zrušíte termín viac ako 5 dní pred konaním, vrátime vám celú sumu, menej ako 5 dní: 50% sumy, menej ako 24 hodín: platba je nevratná. Ak namiesto vás príde niekto iný a vy sa vzájomne finančne vysporiadate, je to bez poplatku. Ak žiadate prepis faktúry: poplatok 10€.  

Naozaj je to mimoriadna ponuka

Žiaden chyták. Chcem dať príležitosť tým, ktorí už dlho chceli zasa prísť, alebo prvý raz skúsiť. Pre seba chcem získať skúsenosť s rýchlejšími terapiami a nových klientov. Budem rada, ak prepošlete informáciu o tejto ponuke svojim známym, bude to pomoc pre obe strany. Vopred ďakujem!