December 2018

09.12.2018

Ahojte,

pozdravujem skalných, aj fungl nových členov rodinky doTerra. 

Dnes pozvanie na malú prednášku, potom o tradičnej Vianočnej akcii na Kadidlo, pár tipov na Vianočné darčeky, pár poznámok k systému (pýtate sa) a na záver pozvánka na Srí Lanku.

Voňavá lekárnička - prednáška

Všetci vy, aj vaši priatelia, ktorí možno začínajú používať esenciálne oleje, ste pozvaní na moju malú prednášku Voňavá lekránička, budúci utorok, 11. 12. o 18:00 do kníhkupectva a predajne Via Natura na Krížnej/Trnavskom mýte. Bližšie informácie TU. Miesto je nutné si rezervovať.

Každomesačná akcia

Sviatočná vôňa: Kto si kúpi do 15-teho v mesiaci za 125 bodov, dostane ako prémiu 15 ml olej Holiday Joy a takú malú keramickú doštičku, kam sa to môže kvapkať a odtiaľ sa olejček odparuje. Veľmi príjemná vianočná vôňa, mám od vlani, už nám rozvoniava. 

Kadidlo: Kto si v období 1. - 31. decembra objedná produkty za 200 PV (bodov) a viac, dostane kadidlo 15ml. Veľkoobchodná cena kadidla je 72 €, maloobchodná 96 €. To je vec, na ktorú sa vždy tešíme a oplatí sa popýtať priateľov a rodiny, čo z doTerra potrebujú, aby sme spolu vytvorili tých 200 bodov. Horný limit je 4 kadidlá, ja budem mať tohto roku asi tri.Kadidlo pôsobí silne protizápalovo, preto je podľa vedcov nádejou pri liečení astmy, reumatoidnej artritídy či atopickej dermatidídy Oddávna je považované za všeliek, na fyzickej aj psychickej úrovni. Pomáha pri šoku, smútku, depresii. Pomáha pri meditácii, hojí rany (napr. pri cukrovke), vyhladzuje vrásky. Existujú hypotézy, že pomáha pri onkologických ochoreniach, ešte to nemám poriadne naštudované, či je to aj vedecky overené.

Tip na darček č. 1: 20 x 5ml pomaranč

 Registrovaní zaplatia len 42 € (ale nie sú za to žiadne PV), čiže JEDNA FĽAŠTIČKA VYJDE 2,10€. Ja obvykle polovicu rozdám ako hodnotné vianočné darčeky a druhú spotrebujem do pol roka. Pozor, otvorený pomaranč má trvanlivosť 1 rok.Pomaranč pomáha vnútorne na zlepšenie trávenia, zvonka je jeden z najrýchlejších napravovačov nálady! Kvapnite si do dlane, pošúchajte dlane o seba a strčte medzi ne nos. No? že je vám lepšie? Pomaranč nosím stále v kabelke, jedna fľaštička ma čaká v aute, ďalšia v práci a tretia doma v knižnici, aby bola poruke. Pomaranč zlepší aj akúkoľvek zmes, ktorú dáte do difúzera. Tento balík nájdete pod "EU Empower Kit (Slovak). Prídu vám k nemu aj časopisy Living, fajn čítanie. 

Tip na darček č. 2: On Guard 15 ml

On Guard je mocná dezinfekčná vec so skvelou vlastnosťou: ničí nepriateľské baktérie, ale tie naše, užitočné, nepoškodí - veď je to len účinne skombinovaná zmes korenín. Užívajte vnútorne v kapsuli alebo lyžičke medu, natierajte na chodidlá, difúzujte - vzduch nielen vyčistíte, ale aj vianočne navoniate. Veľkoobchodná cena s dph: 36 €, Maloobchodná cena 48€.

Tip na darček č. 3: Difúzer Lumo 

Lumo je nový difúzer. Má kapacitu ešte vyššiu a je lacnejší ako Lotus a môžete ho chytiť do jednej ruky a premiestniť, nie ako Petal. Keď chcete darovať niečo, čo bude mať dlhodobo zmysel, kúpte kvalitný difúzer a 2-3 oleje. Mám ho už doma a odporúčam. VOC: 77 €, MOC: 102 €.

Tip na darček č. 4: LifeLong Vitality

Možno tento rok budete chcieť zabudnúť na syntetické vitamínové komplexy pre svoju polovičku či rodičov a obrátite sa na dlhodobo užívateľný prírodný komplex LifeLong Vitality (LLV). Dávajú k nemu záruku: ak sa vám do 30 dní užívania plnej dávky nezlepší pocit z vlastného zdravia, vrátia vám cenu. 

Tip na darček č. 5: Family essentials (rodinné nevyhnutnosti)

Desať najdôležitejších olejov pre rodinu, s ktorými si pomôžete takmer pri všetkých bežných ťažkostiach (prechladnutie, únava, koncentrácia, trávenie, horúčka, svalovica, kinetóza, kašeľ, posilnenie imunity, poranenia, popálenie, nespavosť, stres, nálada). Tento balík sa dá použiť aj na registráciu - nemusí sa potom platiť 24€ a tak je dobrým začiatkom pre rodinu v prírodnej starostlivosti o zdravie - ozvite sa, s registráciou rada pomôžem. 


Tip na darček č. 6: Vianočné kolekcie doTerra 

Ešte tam zostalo dosť veľa pekných vecí, ja mám objednanú sadu na výrobu kúpeľovej bomby, puzdro na oleje a doma mám Personal essentials collection. Je tam aj zaujímavý jeden detský a jeden dospelácky (oba rovnaká cena s dph 48,60/63,20€) difúzer, čo sú len v dočasnej ponuke. Celý katalóg nájdete tu, v e-shope potom pod "special offers" - "špeciálna ponuka". 


Užitočné linky

Začala som tvoriť stránku o aromaterapii: www.mojaterapeutka.sk/aromaterapia. Nájdete tam najdôležitejšie odkazy a prvých osem blogových článkov o použití olejov. 

Aktuálny cenník všetkých produktov nájdete tu. 

Dobré rady a prebiehajúce akcie nájdete v skupinách na Facebooku: Terra Mia a Doterra Esenciálne oleje.

Oficiálny blog o vedeckých poznatkoch o éterických olejoch: https://www.doterra.com/US/en/blog-science

Ako som písala minule, začala som sa venovať doTerra aj podnikateľsky, čo znamená, že registrujem nových členov a starám sa o tých, ktorí sa v mojej časti štruktúry zaregistrovali. Ak niečo potrebujete, alebo máte otázku, volajte, píšte!

  • Pýtate sa

  • Musím objednávať pravidelne? Nemusíte. No ak napr. chcete pravidelne užívať LLV (alebo mulťáky pre svoje deti), alebo zopár mesiacov si budovať domácu lekárničku, oplatí sa prihlásiť do vernostného programu (LRP), máte hneď od začiatku 10% zľavu z veľkoobchodnej ceny a tá zľava rastie - po 13 mesiacoch kupujete na úrovni Veľkoobchodná cena mínus 30% (tá zľava sa zobrazuje v produktových bodoch, za ktoré hocikedy v nasledujúcej objednávke nakúpite).
  • Môžem predávať za veľkoobchodné ceny? Prečo by ste to robili? Máte prácu s objednávaním a odovzdávaním, isto sa vás daná osoba všeličo aj spýta - dávate konzultáciu - zaslúžite si predať za maloobchodnú cenu. Okrem toho by ste tým porušili etický kódex. Určite ponúknite každému záujemcovi registráciu - za 24€+poštovné získa poradenstvo a veľkoobchodnú cenu (ak si kúpi registračný balíček, nepatí tých 24 €). Ak nechce, alebo ešte neprišiel jeho čas, potom nakupuje za maloobchodné ceny.
  • Sú oleje bezpečné aj pre deti? Môžu niekedy uškodiť? Pozrite si moje články o bezpečnom používaní olejov a aromaterapii pre deti. Stavím sa, že tam nájdete viacero nových informácií. Aj pre mňa boli, keď som ten článok písala. Zrolujte na tejto stránke dolu na okrúhle tlačidlá: www.mojaterapeutka.sk/aromaterapia

AHA SRÍ LANKA

Toto je ponuka z mojich iných aktivít.Už piaty rok podnikáme so štyrmi kolegami - terapeutmi Cesty ozdravné (na telo i dušu) víkendy a skupinové výlety. Najbližšia ideme v marci 2019 na Srí Lanku. Budeme spoznávať krásy krajiny, ľudí a prírody v tejto upokojujúcej, inšpiratívnej krajine, ale budeme mať dostatok času na oddych a objavovanie krás v sebe - ktoré sme možno ešte nepoznali. Tento raz ideme traja terapeuti - Vierka, Irena a Tibor, budeme cvičiť jogu, meditovať, starať sa o seba a objavovať. Pridajte sa k nám! https://www.ahavikend.sk/aha-sri-lanka/


Tak, a je to. Ak sa vám tento list zdá užitočný, prosím, prepošlite ho ďalej. Potom som sa neunúvala zbytočne.Prajem vám pevné nervy do vianočných príprav a stále prítomný pokoj na pozadí - vyčarený možno aj vašou obľúbenou prírodnou arómou. A ozvite sa!