doTerra: Prečo e-shop za veľkoobchodné ceny

11.11.2018

Čo získate pri registrácii do e-shopu za veľkoobchodné ceny?

V prvom rade treba povedať, že registrácia vás k ničomu nezaväzuje. Kúpite si vstupný balík a je to, ste členom navždy. Všetky registračné balíky sú uvedené tu. Najlacnejší je za 24€, za to získate vstup do systému. Namiesto neho si môžete vybrať z viacerých sád olejčekov (tu sú zobrazené), podľa toho, v čom vám má aromaterapia najskôr pomôcť. Poradím vám s výberom, zaregistrujem vás, napíšte SEM, alebo volajte 0903236230. 

Čo registráciou získate:

Dve hlavné veci. Prvou sú lepšie ceny a druhou podpora, vďaka ktorej budete stále viac rozumieť princípom prírodného liečenia a nahrádzať ním chémiu v čoraz viac bežných zdravotných a emočných problémoch (a dopĺňať pri vážnejších - doterra môže podporiť človeka prakticky v každej situácii). 

Z praktického hľadiska získate: 

 • Osobné číslo a heslo, pod ktorým sa môžete hocikedy prihlásiť na svoj účet na www.mydoterra.com.
 • 25% zľavu z maloobchodnej ceny na každý produkt.
 • Osobnú podporu: Členstvo v komunite a človeka, ktorý sa o vás bude starať. DoTerra vám raz mesačne pošle newsletter s novinkami, v slovenčine. Človeku (mne) môžete písať a volať, keď sa chcete niečo dozvedieť.
 • Informácie, vzdelávanie: prístup k webom, webinárom a "živým" prednáškam, kde postupne rozviniete svoje vedomosti a umenie aromaterapie a dosiahnete, čo väčšina chce - možnosť riešiť väčšiu časť zdravotných problémov prírodne a podľa možnosti preventívne. Na tejto stránke je viacero možností. 
 • Prístup - členstvo v niekoľkých uzavretých Facebookových podporných a informatívnych skupinách.
 • Prístup k nepravidelným akciám: napr. BOGO (kúp jeden, dostaneš jeden), akcia obvykle 2x do roka, v ktorej ak kúpite vyhlásený produkt, dostanete ďalší, v rovnakej cene, zdarma. Alebo k príležitostným balíčkom, napr. na Vianoce, Deň matiek a pod.
 • Produkt zdarma: je to taká milá hra :) Každý produkt, ktorý si kupujeme, má v doTerra nejakú bodovú, plus mínus 1 €= 1 bod. Ak v jednom mesiaci objednáme do 15. v mesiaci a v hodnote 125 bodov a viac, dostaneme zdarma Olej mesiaca. Tento olejček býva v hodnote okolo 15 € a je skvelou príležitosťou zase sa s niečím novým zoznámiť. 
 • Dobrý pocit, že kupujete vec od začiatku po koniec obstaranú slušným spôsobom. doTerra získava oleje z celého sveta, a to výlučne formou udržateľného hospodárstva, ekologického pestovania a vyplácaním spravodlivých odmien pestovateľom. Viac informácií nájdete na nete pod heslom "doterra co-impact sourcing". doTerra má tiež rozsiahle sociálne programy, na ktoré môžete prispieť kúpou vyhradených výrobkou, napríklad pôvabného krému na ruky s pravým ružovým olejom.  
 • Ceny, za ktoré ja moja rodina je vernostný program (LRP), v ktorom kupujeme každý mesiac a získavame body, za ktoré si potom môžeme nakúpiť. Táto zľava u vás začne na 10% a do roka postupne narastie na 30%. Takže ak sa pozeráte na maloobchodné ceny, môžete mať do roka presne polovičné. Aby to fungovalo, treba nakúpiť mesačne za 50 bodov. (Ak chceme olej mesiaca aj zľavu, potom za 125 bodov). Do programu sa treba prihlásiť a potom to už neprerušiť. Je to ľahšie, ako sa zdá, lebo keď raz začnete oleje používať a zistíte, že prechladnutie, popálenie, trávenie a podobné nepríjemnosti sa zvládajú oveľa ľahšie, budete to chcieť dať aj rodine a poradiť priateľom. Podrobnejšie to nájdete TU. 
 • Ďalšou možnosťou je zárobok za šírenie olejov - podnikanie. Skôr či neskôr sa budú vo väčšine rodín využívať prírodné oleje terapeutickej kvality. Za každého, komu otvoríte veľkoobchodný e-schop, budete získavať odmeny z jeho nákupov - ak vy sami budete vo vernostnom programe a kupovať za najmenej 100 bodov. Pôjde to ľahko, ak budete k ľuďom pristupovať so zámerom prospieť im. Ak zaregistrujete viacerých odberateľov a niektorí z nich budú tiež registrovať ďalších, môže byť z prednášania o olejoch a starostlivosti o tých, ktorí ich vďaka vám nakupujú, zamestnanie na plný úväzok.  Bližšie informácie nájdete TU.

Zhrnutie: Komu všetkému pomôžete, ak začnete začleňovať doTerra olejčeky do svojho denného života:

 1. Pestovateľom, zberačom a miestnym výrobcom: vďaka spravodlivým cenám a celoročnej podpore (nielen po zbere úrody) môžu zveľaďovať svoje podnikanie a rodiny.
 2. Životnému prostrediu: čím viac firiem, ktoré rešpektujú udržateľnosť, tým lepšie pre všetkých.
 3. Sebe a svojej rodine v zdraví: prírodné riešenia v starostlivosti o zdravie vášho tela a duše vám dajú dlhší a príjemnejší život a vytvoria zdravé návyky pre ďalšie vaše generácie. 
 4. Sebe a svojej rodine finančne: ušetrené prostriedky za chemické prípravky, vedľajší zárobok, hlavný zárobok - ako budete chcieť. 
 5. Majiteľom a výskumným pracovníkom doTerra: môžu rozvíjať naďalej výskum a vývoj prírodných produktov.
 6. Tým, ktorým po celom svete pomáha humanitárna organizácia Healing Hands.
 7. Svojim susedom a priateľom, ktorým občas niečo namažete, alebo odlejete či kúpite a predáte, alebo, najlepšie, ich registrujete.
 8. Ľuďom, ktorí vás registrovali - lebo dostanú od doTerra zaslúženú odmenu za to, že vám olejčeky predstavili a ďalej sa o vás starajú. Aj vy dostanete, ak sa o niekoho takto postaráte.